De oorlog in Oekraïne raakt miljoenen mensen. Oekraïners en Russen. Politici en gewone burgers. Direct en indirect.
Bijzondere Noden steunt in Oekraïne al lange tijd gaarkeukens voor o.a. Oekraïense Joden in verschillende steden. Dit gebeurt in samenwerking met het Deputaatschap voor Israël. Ook zijn er banden met Stichting Oost-Europahulp Gereformeerde Gezindte, die humanitaire en medische hulp biedt.
Bijzondere Noden, Deputaatschap voor Israël en Stichting Oost-Europahulp Gereformeerde Gezindte hopen gezamenlijk op te trekken om noodhulp te bieden in en rond Oekraïne via bestaande en wellicht nieuwe kanalen. De precieze invulling hiervan zal in de komende weken verder duidelijk worden. Meer informatie is te vinden op onze website.
Onze contactpersonen vragen vooral gebed. Wilt u hen en ieder die door deze crisis getroffen wordt in uw gebeden gedenken? Als u wilt doneren kan dit via onze website of aan NL52 INGB 0000 3074 47 o.v.v. Noodhulp Oekraïne.